Pristatymas Lietuvoje

Galimi trys prekių pristatymo būdai – kurjeris pristato prekes į namus (šiuo metu vyksta bekontaktis prekių pristatymas) arba į LP Express paštomatus arba Lietuvos pašto siuntomis. Pristatymo įkainiai:

pristatymas į namus – 6 €;

pristatymas į LP Express paštomatus – 3.50 €;

pristatymas per paštą – 3 €

.Užsakytų prekių pristatymo kaina į užsienį priklauso nuo prekių svorio ir valstybės, į kurią bus pristatomos prekės.Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių asortimento ar pristatymo, rašykite mums el. paštu info@gryburojus.lt arba skambinkite telefonu +370 639 90221.

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 24 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu info@gryburojus.lt arba telefonu +370 639 90221. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.

Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje WWW.GRYBUROJUS.LT įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti pateiktą prekių grąžinimo ar keitimo raštą.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.

ŪKININKAS Andrius Dilinda

Ūkininko pažymėjimo nr. 0181952

Maisto tvarkymo subjekto nr. 660000857